ESBOSAN BORU SANAYİ LTD. ŞTİ.

İmalat hayatına 1997 yılında otomotiv kalorifer sistemlerinde kullanılan kraft hortum üretimi ile başlayan firmamız, 2004 yılında esnek borular konusunda gelişimi ve çeşitliliği ön planda tutarak, galvaniz, alüminyum ve paslanmaz çelik olarak üretilebilen yarı ve tam esnek boruların ürün gamına eklenmesi, ürün çeşidinin arttırılması ve piyasa ürünlerinin üzerinde bir kalitenin yakalanması amacıyla esnek metal boru çeşitlerinin üretimini bünyesine kazandırmıştır. Ürünlerimiz başlıca; ısıtma, iklimlendirme, enerji, kimya, otomotiv, tekstil, denizcilik ve askeri uygulamalarda, çeşitli endüstriyel sektörlerde kullanılmaktadır. Firmamızın belirleyici özelliği, üretim için gerekli makineleri tasarlama - üretme becerisi ve ürünlerini sürekli geliştirmeye olan bağlılığıdır. Ayrıca müşterilerinin ihtiyaçlarına her zaman özenle yaklaşıp, iletişim içinde çalışarak dikkatini ihtiyaçlara uygun ürünler yaratmaya çevirir.
 

Temellerini 35 yıllık ticari bir geçmişin oluşturduğu Esbosan Boru Sanayi, güven ve kaliteyi ticaret yaşamının olmazsa olmazı olarak benimsemiş, firma kültürünü bu temeller üzerine kurmuştur. Yurtiçinde, Ortadoğu ve Avrupa ülkelerinde aynı vizyonla ticaret hayatına devam ederken, teslim aldığı ‘’manevi mirası bilim ve akıl olan, ve bu temel mihveri benimsemiş’’ ilkelerle hareket eden bir yapıya sahiptir. Üretiminize veya satışlarınıza katkıda bulunabileceğini düşündüğünüz ürünlerimiz hakkında işbirliğine açık olmakla birlikte, bize sormak istediğiniz her konuda iletişim adreslerimizden fikirlerinizi bekliyor olacağız.


Saygılarımızla


Hedeflerimiz:
Sektörde rekabet gücüne sahip olarak, ülke ekonomisine katkımızın sürekliliğini sağlamak. Üretim teknolojisini geliştirerek, tam otomasyona elverişli bir imalat sağlayıp insan kaynaklı hata oranını düşürmek. Ürünlerimizi sürekli iyileştime ve geliştirmelerle, katma değeri yükseltecek şekilde çeşitlendirmek. Yenilenebilir enerji sistemlerinde kullanılan esnek bağlantı elemanları üretimini bünyemize kazandırmak. Alanında inovatif çözümleri hayata geçirmek.


Görevlerimiz:

  • Kalite ve güvenilirlik,
  • Üretim standardının korunması,
  • Müşteri taleplerine uygun ürün tedariği,
  • Uluslararası kalite standartlarına uygunluk,
  • Sürdürülebilirlik ve geridönüşüm,
  • Benimsenmiş bir şekilde ve titizlikle çevreye saygılı olmak,
  • İş süreçlerimizde, ilgili taraflarla ilişkilerimizde etik ilkelere bağlılık, şeffaflık.